Opis produktu

Drzwi zewnętrzne firmy STOLAN-OKNA wykonywane są pod indywidualny projekt Klienta: w szerokiej gamie kolorystycznej, z bogatym wyborem paneli, z różnego rodzaju uchwytami, zamkami, klamkami i innymi dodatkami. Dzięki nowoczesnym technologiom klejenia drewna oraz ekologicznym lakierom i środkom impregnującym drzwi są odporne na działanie warunków atmosferycznych i zachowują długą żywotność.
Drewniane drzwi Naszej produkcji wprowadzą specjalny nastrój, podkreślą styl i klasykę domu. Wyselekcjonowany materiał znakomicie sprawdza się zarówno pod względem parametrów, jak i walorów użytkowych.
Wykorzystując nowe technologie oraz długoletnie doświadczenie, oferujemy Państwu realizację drzwi na specjalne zamówienie w wersjach niestandardowych. Istnieje możliwość wykonania drzwi według projektu Klienta, z dodatkowymi rzeźbieniami i ornamentami.
Do Państwa dyspozycji przekazujemy bardzo szeroką paletę kolorów kryjących na bazie systemu RAL i NCS oraz szeroką gamę lakierów lazurowych do drewna. Dzięki nim wydobywamy najbardziej szlachetny charakter i strukturę drewna.

NASZE NIETYPOWE DRZWI OZDOBIĄ KAŻDY BUDYNEK! ZAPRASZAMY DO OGLĄDNIĘCIA GALERII.

INNE PRODUKTY