Opis produktu

Okna zespolone wykonujemy w systemie IV68. Takie rozwiązanie charakteryzuje się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. W standardowym rozwiązaniu w ramie okiennej montujemy aluminiowy okapnik z wkładką termiczną, a także aluminiową listwę na dolnej krawędzi skrzydła. Dzięki takiej konstrukcji, deszcz jest bardzo dobrze odprowadzany z powierzchni okna, co chroni drewno przed jej dewastacyjnym działaniem jak i promieniami UV w najbardziej newralgicznym punkcie. Rozwiązanie to czyni nasze okna bardzo trwałymi. Okna zespolone w zależności od upodobań oraz wymagań Klientów skrzydła okien możemy wyposażyć w drewniany okapnik który zmieni styl i wygląd zewnętrzny okna. Nasze okna wykonujemy z drewna klejonego trójwarstwowo, które w połączeniu z impregnacją i gruntowaniem zanurzeniowym, oraz podwójnym malowaniem natryskowym ekologicznymi farbami znanej i renomowanej firmy Sikkens powoduje najlepsze zabezpieczenie okien na rynku. Każde okno wyposażone jest w pakiet szkła zespolonego, jedno- lub dwukomorowego, którego przestrzeń pomiędzy szybami wypełniona jest mieszanką gazów. Standardowy pakiet szybowy posiada właściwości termoizolacyjne o współczynniku przenikania ciepła U=1,1, który można zwiększyć poprzez dodanie trzeciej szyby do U=0,7, a także poprzez zastosowanie innego gazu – kryptonu, do U=0,5. Montujemy również szyby ornamentowe, szkło bezpieczne-klejone VSG, P2, P4, szkło pojedyncze, pakiety szkła dźwiękochłonnego oraz inne na życzenie klienta. Bardzo ważną rzeczą w budowie okna zespolone są również ich części ruchome, które podczas swojej pracy mocno narażone są na duże obciążenia i ścieranie. Tak ważną funkcję musieliśmy powierzyć najlepszym materiałom – nasze okna wyposażone są w okucia obwiedniowe firmy ROTO która jest niekwestionowanym liderem na rynku, a także posiada ponad 75 letnie doświadczenie w dziedzinie okuć.

Przekrój okna

Dużym atutem produkowanych przez nas okien zespolonych jest zastosowanie kompletu dwóch uszczelek, dzięki czemu możliwość przenikania zimnego powietrza, a także hałasu z zewnątrz jest mocno ograniczona.

Okno zespolone na wzór zabytkowego

Innowacyjnym rozwiązaniem proponowanym przez naszą firmę są okna, które swoim wyglądem odwzorowują okna zabytkowe (skrzynkowe, krosnowe). Taka konstrukcja okna jest doskonałym połączeniem zabytkowego wzornictwa ze współczesną technologią, funkcjonalnością a także doskonałymi parametrami termicznymi. Więcej na temat tego rodzaju okien dowiedzą się Państwo w zakładce OKNA ZESPOLONE DO ZABYTKÓW.

NASZE OKNA ZESPOLONE BĘDĄ IDEALNIE WYGLĄDAŁY W TWOIM DOMU.

INNE PRODUKTY